ພັນລາວ.ຄອມ
ຊອກຫາ:
ຊອກຫາແບບລະອຽດ
ສະຖານະ
ແຟຣ້ງ ນອນເດີກ
ອັບເດດ: 10 ປີກ່ອນ
ສະຖິຕິ
ປະເພດ:ສະມາຊິກທົ່ວໄປ
ເຄືອຂ່າຍ:ຄົນວຽງຈັນ
ຄົນຜູ້ນີ້ຄື:ພົນລະເມືອງພັນລາວ
ຄົນອ່ານ:4664 ຄັ້ງທີ່ມີຄົນອ່ານ
ໝູ່:52 ຄົນ
ອັບເດດ:10 ປີກ່ອນ
ເຂົ້າຮ່ວມເມື່ອ:ສ.ຫ.. 21, 2010
ກຸ່ມ (20)
“ຈີບ” ກັນເນາະ ! , funny funny story , TATTOO (ລາຍສັກ ຫຼື ສັກລາຍ) , undergroundlaosong@punlao , สะมะคม กีกคับ , ກຸຫຼາບຍ່ອມມີໜາມຄົນງາມຍ່ອມມີພິດ , ຄົນຄືຂ້ອຍບໍ່ກິນໝາ , ຄົນຮັກກ້າມ , ຊຸມຊົນຄົນຮັກພາສາ(ລາວ) , ທີ່ປຶກສາ , ນອນເດີກ , ພັນລາວຄຣີນິກ , ມວຍລາຍລາວ , ມັກລັກແນມແຟນຄົນອື່ນ ອິອິອິ , ສີແດງແຮງລິດ , ຫຼົງໄຫຼໃນອາວຸດ , ຮັກດຽວໃຈດຽວ , ຮູ້ໄວ້ໄດ້ປະໂຫຍດ , ເຂົ້າໜຽວ ສຽງແຄນ ແດນຈຳປາ , ເປັນໂຕຂອງໂຕເອງ
ຊັບສົມບັດ
ອັນດັບ: 3920
ຖານະຂອງຂ້ອຍ: ຊົນຊັ້ນກາງ
ເງິນທີ່ຫາມາໄດ້: 1105 ພັນລາວ.
ໂປຣໄຟລ໌
ໝູ່
ຄຳເຫັນ
ຄລິບ
 
ຂໍ້ມູນສ່ວນຕົວ
ຊື່:
ນາມສະກຸນ:
ຊື່ຫຼິ້ນ:
Frank
ວັນເດືອນປີເກີດ: (25 ປີ)
ເພດ:
ອີເມວ:
luv2fat@hotmail.com
ແຂວງ:
ປະເທດ:
ສ່ວນສູງ:
ນ້ຳໜັກ:
ກຣຸບເລືອດ:
ແນະນຳຕົວເອງ:
Birth Name: Anoulith DALAVANH
Nick Name : Frank
Also Known As: (BOZZEY) ,BIGBOI , BIGBOSS , FRANKIE
{MEMBER OF G-BLOODZ CREW}
Born : July 30 , 1995 (age 15)
Origin : Vientiane , Laos
Genres : Hip Hop , Rapper
Occupation : Rapping

REMEMBER WHOS LIKE ME THEN I LIKE U .. SO WHOS HATE ME THEN I HATE U !

IF U LOVE ME THEN THXQ BUT IF U HATE ME THEN **** U!!

IF WANNA TALK :
-HERE MA PHONE NUMBER: 7760088X
-HERE MA E-MAIL: luv2fat@hotmail.com

PEACE
ຂໍ້ມູນອື່ນ ໆ
ເວັບໄຊ:
MSN:
luv2fat@hotmail.com
Skype:
bozzeybozzey
ສະຖານະ:
ຄວາມສາມາດພິເສດ:
MAKIN RAP SONG
ທັກສະຄອມຯ:
ອາຊີບ:
ຮູ້ຈັກພັນລາວຈາກ?:
Thamie
ຄວາມສົນໃຈ
ເປົ້າຫມາຍຂອງຊີວິດ:
WISH FOR A BIG HOUSE , NICE CAR , EXPENSIVE CLOTHES , MONEY , BEAUTIFUL WIFE , OWN BUSINESS , FAME ....
ຄະຕິປະຈຳໃຈ:
NOTHING IS TOO DIFFICULT IF YOU PUT YOUR HEART INTO IT
ສີທີ່ມັກ:
Hobby:
Rhyming, Listen to Music, Running music business, Help momma&poppa work, Draw Graffiti, Hang Out, Hi 5, MSN, Drinking and Smoking, YouTube, Facebook , Punlao
ດາລາໃນດວງໃຈ:
Lil Boosie
ນັກຮ້ອງ:
Lil Boosie
ເພງທີ່ມັກ:
Outta My System
ອາຫານທີ່ມັກ:
Lao Foodz!!!
ອື່ນ ໆ:
Skullcandy headphone, Hiphop shoes, BlingBling, Eastcoast ryders vdo and BUNCH OF MONEY!
ການສຶກສາ
ມັດທະຍົມຕອນປາຍ:
Widgets
ID: